WBM 2022

PROJEKT WBM

Najlepszy pomysł na Mikołajki..?

Oczywiście ruch i wspólne bieganie.. Po dwóch latach reaktywujemy Wieczorny Bieg Mikołajkowy, który odbędzie się 4 grudnia w niedzielę o godz. 16:00 na terenie Parku Miejskiego Bohaterów Monte Cassino w Jarosławiu. Bieg będzie miał charakter biegu rekreacyjnego i towarzyskiego w którym przede wszystkim liczy się dobra zabawa.


W tym roku przygotowaliśmy dla Was dwa dystanse: pierwszy dla najmłodszych ok. 300 m (na głównej alejce Parku), a dla nieco starszych uczestników bieg na dystansie 1 km (jedno okrążenie po Parku). W biegu będzie brał również udział Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Każdy uczestnik otrzyma Mikołajkowy pakiet startowy, a na mecie wyjątkowy medal oraz drobne upominki i słodkości.

Wydarzenie adresowane jest głównie do dzieci, ale gorąco zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w pełnym radości i pozytywnej sportowej energii Wieczornym Biegu Mikołajkowym. Liczymy na kreatywność uczestników, mile widziane będą osoby w strojach nie tylko św. Mikołaja, ale też śnieżynek, reniferów i innych postaci. 


Regulamin oraz zapisy na stronie:
https://wbm.jgbsokol.pl/


Głównym naszym celem jest pokazanie najmłodszym mieszkańcom Jarosławia i okolic, że aktywność i zabawa na świeżym powietrzu są bardzo dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Poprzez nasz projekt chcemy uświadomić dzieciom, że ruch to zdrowie, pokazać, że to przede wszystkim radość i wielka frajda. W dzisiejszych czasach otyłość wśród dzieci to już epidemia, choroba cywilizacyjna. Dlatego też powinniśmy w każdy możliwy sposób zachęcać dzieci do aktywności i starać się wyciągnąć je sprzed komputerów, gier, telefonów.

 

WBM
WBM
WBM